Telewizja przemysłowa

Telewizja przemysłowa CCTV to system pozwalający na śledzenie z odległości zdarzeń rejestrowanych przez jedną do nawet kilkuset kamer przemysłowych jednocześnie. W skład systemu wchodzą głównie rejestratory i kamery, z których obraz jest transmitowany do centrum odbiorczego, gdzie personel na monitorach może obserwować rejestrowane zdarzenia. System Telewizji Przemysłowej  CCTV umożliwia stały dozór przestrzeni wokół domu lub zakładu pracy. Monitoring wyraźnie zwiększa nasze bezpieczeństwo, rejestrując zdarzenia na obserwowanym terenie, ułatwia ewentualną identyfikacje osób.

Nasza oferta obejmuje:

  • Montaż systemów CCTV doradztwo, projektowanie i serwisowanie nowoczesnych systemów CCTV
  • Nowoczesne kamery, zestawy do monitoringu i liczne akcesoria.
  • Doradztwo, projektowanie i serwisowanie nowoczesnych systemów CCTV
  • Profesjonalny sprzętem  wykorzystywany do zabezpieczania banków, sklepów, przedsiębiorstw, miast i gospodarstw domowych.

Systemy CCTV są najczęstszym sposobem ochrony własności. Nasza firma dysponuje profesjonalnym sprzętem, który jest wykorzystywany do zabezpieczania banków, sklepów, przedsiębiorstw, miast i gospodarstw domowych. Systemy CCTV niezawodnie chronią przed kradzieżą i wandalizmem.

Nasza oferta obejmuje  montaż, doradztwo, projektowanie i serwisowanie nowoczesnych systemów CCTV. Polecamy nowoczesne kamery, zestawy do monitoringu i liczne akcesoria.