Systemy alarmowe i przeciwpożarowe

Jeżeli chcielibyście Państwo zainstalować, zmodernizować lub naprawić w swoim domu bądź w firmie alarm, to dobrze Państwo trafiliście, gdyż specjalizujemy się w tej  tematyce zabezpieczeń. Obsługujemy w pełnym zakresie serwisu i konserwacji również systemy podłączone do firm  ochroniarskich. Jeżeli macie Państwo już zainstalowany system alarmowy, ale nie jesteście zadowoleni z posiadanego rozwiązania lub serwisu to prosimy o kontakt a otrzymacie Państwo pełną ofertę dostosowaną do Państwa potrzeb.

Firma Sida oferuje również  Państwu systemy oddymiające i przeciwpożarowe, które pozwalają na wykonanie różnorodnych elementów zabudowy odpowiedzialnych za organizację w budynkach stref pożarowych oraz gwarantujących odpowiednie warunki do ewakuacji osób.

Dlaczego my

Wszystkie montowane przez nas systemy oferujemy po konkurencyjnych cenach. Montowane przez naszą firmę systemy alarmowe przygotowane są do podłączania do monitoringu agencji ochrony.  Zajmujemy się montażem oraz serwisem instalacji alarmowych wszystkich znanych producentów. Staramy się nie oferować naszym klientom skomplikowanych systemów alarmowych lecz tylko takie które są łatwe w obsłudze, funkcjonalne i bezawaryjne. Oferujemy szeroką gamę różnorodnych systemów alarmowych od bardzo prostych z manipulatorami w wersji LED po rozbudowane z klawiaturami dotykowymi, sterującymi automatyką domową.